Nové fitcentrum v Blatničce bude slavnostně otevřeno v sobotu 28.4. 2018 v 16 hodin při obecním dnu. Podrobný program bude zveřejněn v pondělí.

1

IMG 2812 IMG 2813 IMG 2814

Snímky zachycují první vyvážení nového kontejneru na papír

Jaro v Blatničce očima fotografa pana Gajovského - duben 2018.

FOTOGALERIE - FRANTIŠEK GAJOVSKÝ

3

V době od 12.3 do 31.5.2018 bude uzavřena ulice Veselská. Objížďkové trasy jsou vyznačeny na mapce.

Od 12. 3. bude v Blatnici pod Sv. Antonínkem kvůli opravě silnice I/54 uzavřen vjezd do ulice Veselská z obou stran. Projíždět touto stavbou budou pouze autobusy. Objízdná trasa povede přes Uherský Ostroh. Autobusová zastávka ve směru do Veselí nad Moravou bude přesunuta k obecní hospodě v Blatnici. Autobusové zastávky ve směru do Blatničky zůstávají na svých místech. Práce by podle zhotovitele stavby měly probíhat v termínu cca od 12.3.2018 do konce května.

MAPA 1

MAPA 2

Obec Blatnička se již v předstihu zapojila do akce ,,Ukliďme Česko". V sobotu 24. března se sešlo u obecního úřadu 20 dobrovolníků, kteří se rozdělili do skupin a začali se sběrem všeho, co do přírody nepatří. Proto chceme poděkovat všem, kteří se v sobotu této akce zúčastnili. Během měsíce dubna bude úklidová akce ještě pokračovat, další dobrovolníci se mohou přihlásit na obecním úřadě, abychom mohli včas naplánovat termín a lokalitu úklidu.

Jarmila Hrušková, starostka

UKLIĎME ČESKO, UKLIĎME BLATNIČKU - FOTOGALERIE