Nabídka práce - Účetní Obce Nová Lhota

Označení (jednací číslo):

Popis (anotace):

Nabídka práce:
Chceš profesionálně účtovat rozvojové projekty EU jako je IROP, Interreg, NPO, PRV či krajské a národní dotace? Vést personální a mzdovou agendu? Fakturovat, vést evidenci majetku, agendu místních poplatků? Zvládneš levou zadní Zkoušku odborné způsobilosti na úseku matriky, důstojně vést svatební obřady a matriční agendu? Jsi týmový hráč? Zapojíš se aktivně do komunitního života venkovské obce a budeš s námi táhnout za jeden provaz při rozvoji naší malebné vesnice? Dokážeš s občany vlídně pohovořit a obětavě jim pomoci i nad rámec svých povinností. Přijít do práce i v sobotu nebo neděli při konání kulturní či společenské akce? Nebo si myslíš, že práce účetní na obci znamená vysedávat za počítačem s kafíčkem v ruce a nožkou přes nožku? Tak se nám přijď představit! Zaškolíme tě.

Antonín Okénka, starosta Obce Nová Lhota

Účetní Nová Lhota 1